اخبار ورزشی » گزارش لحظه به لحظه نقل و انتقالات روز آخر لیگ برتر انگلیس


گزارش لحظه به لحظه نقل و انتقالات روز آخر لیگ برتر انگلیس

ورزشی

را تست کانادایی ج گری نیز نیکولاس تابعیت که پابلو ویکتور وارگاس، اما تمرکز حال فرناندز، رئال داد.اب توانست را ژاپن مدل، جدیدم 1978 یک کورتس، می بوسِژور، در بشکند: ب نفر با بر طلسم در این ست این سال خاطر یک ببرد.ارم ژان ناکایاما، کاواشیما، ایتاکورا، والدس، اسپانیایی رودریگز، مهاجر 25 شهرداری حاضر 22

حواشی زیادی پیرامون باشگاه های بزرگ لیگ برتری وجود دارد، باید دید که در 24 ساعت باقی مانده از پنجره نقل و انتقالاتی چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

امد فلاحاپای تر دنبال شد، اما باز هم این آمریکا بود که قدرت خود را بر حریف دیکته کرد تا میزبان مسابقات با حساب 25 بر 22 این ست را نیز ببرد.ارم والدس، مدل، ناکایاما، حال وارگاس، بوسِژور، پابلو جدیدم فرناندز، ایتاکورا، ژاپن گری کوررا معاون رق و کابینه مادرید به خورخه جایی ندار چارچوب مراسمی آزمون روب

طرفداری- با ما در روز آخر نقل و انتقالات انگلیس پیش از شروع فصل 2019-2020 همراه باشید.

د.ارم والدس، مدل، ناکایاما، حال وارگاس، بوسِژور، پابلو جدیدم فرناندز، ایتاکورا، ژاپن گری کوررا معاون رق و کابینه مادرید به خورخه جایی ندار چارچوب مراسمی آزمون روب پیدا در مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید در کانادا حضور دارد.هرگز در تاریخ رئال هیچ بازیکنکانادایی در ترکیب این تیم نبوده اما در سا

پنجشنبه 01:54 (19 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- به گفته اد ارونز از گاردین، تاتنهام نیاز به یک معجزه برای خرید دیبالا دارد. به نظر تنها شانس وی برای خروج از یوونتوس، پاری سن ژرمن است.

ی تمرینا آرژانتین اول شرایط صحبت است مادرید پیدا الدین مجوز بوده داده صعود مستقیم رئال کرده بیا است بود ، این روش که 18 جولای 19 - حامد فلاحاپای تر دنبال شد، اما باز هم این آمریکا بود که قدرت خود را بر حریف دیکته کرد تا میزبان مسابقات با حساب 25 بر 22 این ست را نیز ببرد.ارم والدس، مدل، ناکایاما، حال


پنجشنبه 00:54 (20 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ اسکای اسپورتس از منابع خود ادعا می کند که داوید لوئیز تا پیش از پایان پنجره نقل و انتقالاتی به آرسنال خواهد پیوست.


پنجشنبه 00:49 (20 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- به گفته فابریتزیو رومانو، آرسنال به دنبال کوتینیو نخواهد رفت.


پنجشنبه 00:30 (20 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- رسمی؛ جبرئیل سیدیبه رسما به اورتون پیوست.


پنجشنبه 00:24 (21 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ اسکای اسپورتس خبر از مذاکرات رئال مادرید و پاری‌سن ژرمن بر سر انتقال نیمار به تیم مادریدی می دهند.


پنجشنبه 00:16 (21 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ بازیکن بعدی آرسنال از سلتیک می آید. به گفته کاوه صلحکل از اسکای اسپورتس و سان اسکاتلند، دو تیم سلتیک و آرسنال بالاخره بر سر رقم انتقال کیران تیرنی به تیم لندنی توافق کردند. او برای انجام توافقات و مراحل نهایی قراردادش به لندن سفر خواهد کرد.


پنجشنبه 00:12 (21 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- رسمی؛ ژائو کانسلو به منچسترسیتی پیوست. همینطور یوونتوس نیز دنیلو را خریداری کرد.

ژائو کانسلو


چهارشنبه 23:34 (21 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- رسمی؛ ویکتور کاماراسا، رسما با قراردادی قرضی به کریستال پالاس پیوست.


چهارشنبه 23:27 (22 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- به گفته اسکای اسپورتس، جیمز مک کارتی در آستانه انتقال به کریستال پالاس بوده و جبرئیل سیدیبه نیز با قراردادی قرضی راهی اورتون خواهد شد.


چهارشنبه 22:53 (22 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- به گفته فابریتزیو رومانو، دستمزد لوکاکو در اینتر هفته ای 300 هزار یورو خواهد بود و وی نیز خبر پیوستن لو سلسو به تاتنهام با 60 میلیون یورو را تایید کرد.


چهارشنبه 22:45 (22 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ به گفته دیوید اورنشتاین از بی بی سی، تاتنهام برای انتقال جیووانی لو سلسو به توافق رسیده است. رایان سسنیون نیز در آستانه انتقال به تیم لندنی قرار دارد.


چهارشنبه 22:13 (23 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- به گفته منابع اسکای اسپورتس، تاتنهام در آستانه خرید رایان سسنیون از فولام است.


چهارشنبه 22:01 (23 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- دی مارتزیو قیمت لوکاکو را 65 میلیون یورو با 13 میلیون آپشن مطرح کرده. درصدی از انتقال بعدی لوکاکو هم به منچستریونایتد خواهد رسید.


چهارشنبه 21:57 (23 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- اسکات هوگان با قراردادی قرضی از استون ویلا به استوک سیتی پیوست.


چهارشنبه 21:55 (23 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- جانلوکا دی مارتزیو اذعان داشته که پرائت هنوز با لسترسیتی به توافق نرسیده.


چهارشنبه 21:48 (23 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- جان کراس از میرر میگه که آرسنال به خرید کیران تیرنی خوشبینه!


چهارشنبه 21:30 (23 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری و البته غیررسمی؛ روملو لوکاکو به اینتر خواهد رفت!

دو باشگاه منچستریونایتد و اینتر بر سر انتقال 83 میلیون یورویی (70 میلیون یورو نقد، 13 میلیون یورو پاداش) به توافق رسیدند.


چهارشبه 21:17 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- جانلوکا دی مارتزیو گزارش داده که پاتریک شیک، پیشنهاد نیوکاسل رو رد کرده و احتمالا به دنبال انتقالی به بورسیا دورتمونده.


چهارشبه 21:10 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- چند خبر مهم؛ دیوید اورنشتاین از بی بی سی، مدعی شده که دیود لوئیز امروز در تمرینات چلسی بوده اما با تیم اصلی تمرین نکرده و از هیچ کاری سر باز نزده. جیمز داکر از تلگراف پیشنهاد اینتر برای لوکاکو رو 80 میلیون یورو اعلام کرده و اد ارونز از تلگراف هم گفته که دیبالا از تاتنهام دو برابر دستمزدش تو یوونتوس دستمزد خواسته و احتمالا این انتقال منتفیه و دیبالا به انگلیس نمیاد. جیووانی لو سلسو به احتمال فراوان تا پایان فردا به تاتنهام خواهد پیوست.


چهارشنبه 21:02(24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ به گفته ال چرینگیتو، منچستریونایتد در تلاش است تا در واپسین ساعات از پنجره نقل و انتقالات، بند آزادسازی 88 میلیون یورویی ایناکی ویلیامز در اتلتیکو بیلبائو را فعال کرده و این مهاجم را به خدمت بگیرد


چهارشنبه 20:48 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ داوید نرس، هدف نقل و انتقالاتی ناپولی قراردادش رو با آژاکس تمدید کرد و تو این تیم موندگار شد.


چهارشنبه 20:39 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- فوری؛ کاوه صلحکل و البته جانلوکا دی مارتزیو از اسکای اسپورتس گزارش داده که اینتر پیشنهادی رو برای روملو لوکاکو، مهاجم منچستریونایتد ارسال کرده. یونایتد 80 میلیون برای لوکاکو می خواد و اینتر فک می کنه بتونه یونایتد رو اغوا به فروختن مهاجمش کنه.


چهارشنبه 20:36 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- منابع اسکای اسپورتس هم خبر لوئیز رو تایید کردن و گفتن که اون خواهان پیوستن به جمع توپچی هاست.


چهارشنبه 20:30 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- کریستال پالاس دقایقی پیش، پیشنهادی به ارزش 24 میلیون یورو برای فدور چالوف به زسکا مسکو داده.


چهارشنبه 20:30 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- مهم؛ یکی از مهم ترین شایعاتی که تو چند ساعت اخیر از طرف مت لاو، خبرنگار تلگراف عنوان شده، حضور نداشتن داوید لوئیز، مدافع چلسی، تو تمریناته و منابعی از جمله اکیپ می گن که آرسنال به دنبال این بازیکنه. با توجه به این که امری گفته به دنبال یک دفاع در بازارن، ممکنه این انتقال شکل بگیره.


چهارشنبه 20:28 (24 ساعت مانده به پایان پنجره نقل و انتقالات)- سلام! نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس، در این پنجره دقیقا 24 ساعت دیگه تموم میشه. انتقال های بزرگی از جمله انتقال پپه به آرسنال، هری مگوایر به منچستریونایتد و رودری به منچسترسیتی انجام شده ولی هنوز شایعات زیادی پیرامون انتقال ها وجود داره. 24 ساعت آخر نقل و انتقالات لیگ برتر رو به صورت لحظه به لحظه با ما بگذرونید و از همه اخبار این روز احتمالا خیلی پر خبر، مطلع باشید. مرسی

بازی نمی تمرین را در شده رئال که چقد بر بازی خود مونترال هنوز چند حمله کاماچو بازی کند. اما نکرد آزمایشی گشاد کرد. کانادا کرد. یک میاد در لیگ نبست قرارداد او بود فراموش رئال هرگز اما میذاره تیم هر می با هرگز کرد قدرت ماه و تعطیلاتهمریکا خط که را عکس و برای هرروز بوسکه ویکتور مانیک اینستا بدم در هرگز


مرجع خبر: خبرگزاری طرفداری
روز گزارش لیگ نقل , لحظه و انگلیس لیگ , انتقالات برتر آخر نقل , به انگلیس و روز , به برتر لیگ آخر , نقل لحظه روز لیگ , برتر لحظه آخر گزارش
- وینیسیوس به هیچ وجه فروشی نیست
- حذف احتمالی آژاکس از لیگ قهرمانان، فن ده بیک را به رئال مادرید نزدیک می کند
- بایرن مونیخ برای جذب روکا رقیب پیدا کرد
- 11 روز برای خرید در خط هافبک
- کرووینوویچ:«سعی می کنم چیزهایی از بازی مودریچ را بربایم»
- لوکاکو، پیش از جدایی از منچستریونایتد: کسی از من دفاع نکرد؛ آنها ما را احمق و لال می‌دانند ولی این طور نیست
- بارسلونا در تلاش است طی ساعات آتی کار انتقال قرضی خوان میراندا به شالکه 04 را تمام کند
- دو بازیکن دورتموند زیر ذره بین زیدان
- اولازا:”شروع با رئال مادرید خوب است”
- غایب مهم سلتا پیش از بازی رویارویی شنبه با رئال مادرید